Moje vystřihovánky

Křivoklát

Tento model jsem slepil cirka v roce 2006, je to hrad celkem malý (cca 40 dílů), ale celkem obtížný (4). Protože to byl můj vůbec první papírový model, dopadl jak dopadl, střechy se odchlipují a i budovy vypadají jak po ročním obléhání. Komíny a malou zvoničku na střechu kaple už nedostavím, jinak je hrad hotov. Hrad je v měřítku 1:250.

Karlštejn

Model Karlštejnu jsem slepil v létě 2009, dopadl snad trochu lépe než Křivoklát, ale znovu se objevily neduhy s ochlipujícími se střechami a některými špatně lícujícími budovami. Obvzláště studniční věž si odnesla své. Model je v měřítku 1:350 a je podstatně rozsáhlejší než předchozí model. Přibližně 120 dílů jsem patlal dohromady asi 30-40 hodin. Fotku sem připíchnu, až dolepím komínky a arkýře, takové ty nudné blbosti kterých je přibližně 10 000 a každý je veliký asi jako špendlíková hlavička. Snad to bude brzy :-).


Rozcestník

Novinky
Guestbook
Škola
Pravidla společenského chování
Jak se staví hrad

Ostatní

Rome Total War
Střepy

Uspořádání webu

V levém sloupci najdete hlavní menu, v pravé části webu jsou pak odkazy, které se vztahují jen k dané stránce. Na hlavní stránku se dostanete kliknutím na logo v záhlaví.

Počítadlo


Papírové modely

Jak se staví hrad
Křivoklát a Karlštejn